Elektrik, çağımızın temel enerjilerinden biri ve teknoloji ilerledikçe daha da bağımlı hale gelinmektedir. Artık günlük hayatta ve iş hayatında kullanılan araç, cihaz ve makinaların çoğu elektrik enerjisi ile çalışmaktadır. Teknoloji nekadar ilerlese de çeşitli sebeplerden dolayı dünyanın hiçbir yerinde elektrik kesintilerinin önüne geçilememekte ve bu kesintilere karşı önlem yok ise büyük çapta iş, zaman ve maddi kayıplarla karşı karşıya kalınmaktadır. Biz ATALANTA JENERATÖR olarak sizlere bu çok önemli enerjiyi sürekli sağlamak amacı ile faaliyet göstermekteyiz.

’’T.C. Sanayi ve Ticaret Bakanlığı Garanti Belgesi ve TSE-HYB kalite belgeleri’’sahip olan firmamız 0,85-300 Kva güç aralığında ürettiği jeneratör gruplarıyla hizmet vermektedir.

Uzun yıllara dayanan deneyimleri, uzman ve eğitimli teknisyenleri ile her türlü jeneratör gruplarının bakım, onarım, montaj ve parça değişimini yapmakta olup ses izolasyon kabini, jeneratör kiralama ve 2. el jeneratör satışı ile faaliyet göstermektedir. Bunun yanı sıra tarımsal sektör çalışmalarında, dizel – benzinli çapa makineleri ve su pompalarınıda ürün yelpazesinde bulundurmaktadır.Atalanta Jeneratör 2010 Tüm Hakları Saklıdır.
Tel : +90 216 314 33 10
Fax : +90 216 420 15 09