Atalanta Jeneratör Servis bilgileri.

Türkiyenin Heryerine Sevis Bakım onarım hizmetimiz vardır.

Türkiye haritası

Sevis Bölgelerimiz

Jeneratörünüzün yapılacak periyodik bakımları için jeneratörünüzle birlikte verilecek kullanma ve bakım kitaplarında bulunan talimatlara uyulması gerekmektedir.
Kalitesi onaylanmış orjinal parça kullanımı, jeneratörünüzden tam verim almanızı  sağlayacaktır. Parça gereksinimlerinde Jeneratör seri no’su  Motor tipi, Motor no, Alternatör Tipi, Alternatör no olarak belirtilmelidir.
Jeneratörünüze üreticinin yetkili servisleri dışında müdahale edilmemesi gerekmektedir.
Arızanın mahalinde yapılmayacağı tespit edilirse, jeneratör, servis veya fabrikaya  sevk edilecektir.
Jeneratör, teslim tarihini müteakip üretici firma tarafından 2 yıl veya 1000 saat fabrikasyon ve imalat hatalarına karşı full garanti altındadır.
Garanti süresi içersinde aşağıdaki nedenlerle meydana gelebilecek arızalar kullanım hatası veya tabii sonuç olduğundan garanti kapsamına girmezler ;
1)  Aşırı yükleme ve bakım ihmali olması
2)  Firma onayı almadan tadilat yapılması
3)  Yetkisiz kişilerce onarım veya ayar yapılması
4)  Kalitesi üretici tarafından onaylanmamış,orijinal olmayan parça kullanımı
5)  Yağ ve su eksikliği veya önerilmeyen yağ ve yakıt kullanımı
6)   Şebeke voltajının düşük veya yüksek olmasında
Jeneratör sahibi, jeneratörün ilk 25-50 saatlik ve ikinci 250 saatlik  bakım işlemlerini firmaya yaptırmak zorundadır. Bu bakımlardan herhangi birisinin yapılmaması nedeniyle, dolaylı olarak meydana gelebilecek arızalar garanti dışındadır.
Jeneratörünüzün garanti süresi içerisinde gerek malzeme ve işçilik, gerekse montaj hatalarından dolayı arızalanması durumunda , işçilik masrafı , değiştirilen parça bedeli ya da başka herhangi bir ad altında hiçbir ücret talep etmeksizin tamiri yapılır.

 Atalanta Jeneratör 2010 Tüm Hakları Saklıdır.
Tel : +90 216 314 33 10
Fax : +90 216 420 15 09